“Велике спрощення” в Проєкті Венера

У Проєкті Венера пішли вже повчати про “Овершот” людства. Не знаю яким словом перекласти цей термін, але зміст “ми занадто розвинулися, що планета не витримує”. І яке рішення, запитаєте ви… – повернення до простого укладу життя, минулих технологій, еко сіл тощо. Це те, що просувають на тому каналі з подкастом, зі звучною назвою “Велике спрощення” (Great Simplification).

Сама постановка питання і термін передбачає збереження звичного нам, але відкотившись назад багато в чому (до речі, і в кількості населення серед іншого), замість оптимізації за допомогою технологій, ШІ та еволюції соціальної системи, яку пропонував раніше Проєкт Венера, від чого директори відмовилися, переконавши в цьому Роксану, багато в чому завдяки підсаджуванню на подібні подкасти та літературу від спільноти препперів (вижівальщиків) і екопоселенців.

З поста у ФБ:
https://youtu.be/o1vX03h7w9c?si=PF-CLdRdxUqVKf9W
Дослідження складнощів людського Овершута, що відкриває очі. Цей подкаст глибоко занурюється в нагальні проблеми, що стоять перед нашою планетою сьогодні. Обов’язково до прослуховування всім, кого хвилює сталий розвиток і майбутнє нашого світу.

You might also like