Краудфандинг “Новий початок”

“Світ без політики, злиднів і воєн” – ідеї та пропозиції Жака Фреско можуть змінити наш світ до невпізнаваності. Найкращий шанс на це – об’єднати наші зусилля сьогодні, заради кращого майбутнього.

Збережемо та реалізуємо ідеї Жака Фреско!

“Проєкт Венера” відмовився від оригінальних ідей, але водночас забрав назви та майданчик для об’єднання людей. Доведеться почати наново, об’єднавши зусилля і можливості, розвиваючи це як громадську ініціативу, світовий рух із загальнодоступними і зрозумілими матеріалами – знаходячи шляхи реалізації та розширюючи межі можливого, а не концентруючись на перепонах чи теоріях змови.

І пройти цей шлях нам потрібно поетапно: від створення нових матеріалів, книжок і фільмів, формування нового руху, до реального впливу на світовий порядок денний і напрямок розвитку, з будівництвом дослідницьких інститутів – і, зрештою, дійти до високоавтоматизованих самодостатніх міст, переходу в постдефіцитну економіку, завдяки розумному використанню технологій, ресурсів та потенціалу людства.

І цього разу, ми зможемо все зробити так, як було потрібно: без тих обмежень, невизначеності та штучних перешкод, які встановлювали нам “Проєкт Венера”, які вже кілька разів практично повністю знищували нашу роботу, проєкти, рух і важко напрацьовану репутацію, значно стримуючи наш розвиток.

У кожного з вас з’явиться можливість проявити себе і зробити свій внесок: від невеликої підтримки, спонсорства або волонтерства, до формування справи всього вашого життя.

Детальніше у загальному Плані…

Якщо нам вдасться закрити фінансування на цей базовий етап – ми зможемо перейти до формування руху і цілеспрямованої роботи на реалізацію оригінальних пропозицій Жака Фреско: наступні етапи включають будівництво Робочого Хабу і проєктно-орієнтовану роботу у сфері смарт-міст, де у нас уже є зачіпки і партнери, які поділяють наші погляди.

Схоже, що ми з вами єдині в усьому світі, хто розуміє цінність цих ідей, бачить шлях до реалізації, і може з цим щось вдіяти, представивши альтернативний напрямок для людства в кращому світлі, відстоявши репутацію Жака Фреско і його оригінальних пропозицій.

Ви з нами?

  • Нові відео та книги українською
  • Регулярний вихід нових постів, оглядів, новин і журналістських розслідувань
  • Більше подкастів і прямого спілкування з вами, інтерв’ю та залучення запрошених гостей
  • Запуск нових тематичних каналів, у тому числі англійською
  • Покращення сайту та інших платформ, де ви зможете знайти і влитися в коло однодумців
  • Створення низки професійних загальнодоступних основних матеріалів: книжок, відео, документальних фільмів, освітніх циклів та окремих курсів.
  • Формування субкультури з научпоп спрямованістю та оновленою репутацією, де ви будете знаходитися біля самого зародження
  • Окремий чат для спонсорів
  • Ми вас зможемо згадувати в тому чи іншому вигляді, залежно від вашого внеску, на сайті, стрімах і в нових матеріалах!
  • На домені JacqeFresco.com ми представимо альтернативу “Фонду Жака Фреско” Нетанаеля Дінвідді (який він обіцяв давно, але так досі й не запустив). Там покажемо ідеї Жака Фреско в дії, засвідчивши їхній розмах і вплив на суспільство, а не як музей для думок, які віджили своє.

Щоб закрити 1 етап:

1 крок. Покриття гострого дефіциту бюджету ~500 дол/міс, що дасть змогу протриматися на плаву. Розраховується в кожен окремий місяць заново, як основна мета.

Покриття дірки в бюджеті
100%

2 крок. Зробити замовлення на нову озвучку українською, необхідно мінімум на 1, а краще б 2 години!
~16 000 грн. Окремий рахунок.

Детальніше…

Переклади українською
4%

3 крок. 2000 дол – початковий фонд, допоможе зосередиться на справі, залучити допомогу і поліпшити продуктивність. Запуск каналів англійською та додаткових каналів українською та російською мовами, сайти, статті, нові матеріали та огляди, більше стрімів.

Базовий фонд
0%

4 крок. Розширення постійної команди професіоналами своєї справи! Щомісячні підписки або запас бюджету понад попередні цілі по 400-500 дол/місяць на 1 позицію: сценарист-режисер, відео-редактор, перекладач, редактор по соцмережах.

Додаткові руки (1)
0%

Оскільки джерела різні – лічильники будуть оновлюватися вручну раз на день або раз на кілька днів

USD / GBP / EUR

USD / GBP / EUR

Revolut / Apple Pay — перерахувати з будь-якої картки по світу
PayPal — внесок і підписка
Buy me a coffee — внесок і підписка

UAH

UAH

Mono Банка / 5375 4141 1622 6290
Приват Конверт / 4731 1856 1216 7129

Криптовалюта

Криптовалюта

USDT (TRC-20): TCkYv447jhfjsRKwAdkmau1qLn5g8YY8Td
BTC: 1LpMYnM3rMRdbKTKvBGZxXxVfhHqYNVycE

Цільовий рахунок на переклади та озвучку українською:

Підписка

Якщо допомогти зробити нам…

1й крок – ви допоможете пройти цей період.

2 кроки – ви отримаєте цінні матеріали з Жаком в озвучці українською і перезапустите напрямок.

3 кроки – ви допоможете прискорити розвиток і поліпшити фокус на продакшені, випуску матеріалів.

всі 4 кроки – ви нас не тільки виручите, але ще й закладете основу для чудової продакшен команди, що в найближчій перспективі зможе вийти на самоокупність, з урахуванням нашого виходу на англомовну публіку.

Це завершить першу сходинку основного Плану, і дасть змогу перейти до формування комплексної пропозиції у вигляді програми дій, наших книжок, документальних фільмів, а також запуску широкої публічної кампанії та нового світового руху, оформлення ідей, що популяризуються, у фізичні проєкти та значущі партнерства.

Стріми, звіти та новини з краудфандингу

Відображатимуться тут