Жак Фреско та Проєкт Венера українською

Ми працюємо з організацією Проєкт Венера з 2011 року, та досягли значних успіхів в перекладі та просуванні ідей Жака Фреско по всьому пост-Радянському просторі. Наш російськомовний канал зібрав вже понад 540т підписників (TheVenusProjectRUS), ми організовували та приймали участь у багатьох заходах в Україні, Росії, співпрацюємо зі ЗМІ, керуємо громадським рухом з підтримки та просування ідей.

Канал існує з краудфандингу (ваших внесків) — для цього в нас вже давно, з 2013 року, зареєстроване громадське об’єднання «Проєктування майбутного» і ми додали прозорий цільовий рахунок, щоб випускати професійні озвучки ваших улюблених лекцій українською. Тож розиток цього напряму буде залежати тільки від вас!

Якщо бажаєте підтримати такий проект — долучайтеся вже зараз. Навіть маленький регулярний вклад зможе дати відчутний результат з часом.

Ці лекції залучать нову аудиторію, зможуть бути трансльовані по українському ТВ повністю або частково, зможемо транслювати їх на фестивалях чи інших заходах, частини лекції та відео зможуть бути використані україномовними блогерами для створення тематичних відео, також контент з більшою вірогідністю буде опублікований в україномовних пабліках по соцмережам.

>>>Переказати кошти на переклад<<<

Або наведіть камеру на QR-код, щоб автоматично заповнити форму для оплати у додатку Приват24.

Наша ціна за 1хв перекладу+озвучення українською — 65 грн два голоси, 58 грн в один голос. Мінімальне замовлення — 60 хв. Якщо ви оплачуєте цілком будь який ролик — ви можете зробити вибір який саме буде у наступному замовленні на студію, також, за бажанням, ми можемо вас вказати у титрах, як спонсора. На фінальний кошторис можуть впливати коміссії та супутні витрати.

Механізм звітів будемо покращувати. Планується 1 раз у місяць вказувати сумму та публікувати сюди. За усіма питаннями, звертайтесь до особистих повідомлень у группі facebook.com/TheVenusProjectUkrainian чи за допомогою форми зворотнього звязку на нашому сайті.

Добровільні внески (станом на 28.06.2020): 6043 грн
На даний момент використано: 8134 грн

Диктори: Євген Малуха, Юлія Шаповал

 

 

Ціна за цикли лекцій та документальні фільми

 1. Цикл з 16 основних лекцій Жака Фреско 817хв. — 47400 грн
 2. Цикл Екскурсія з Жаком Фреско 238хв. — 13800 грн
 3. Документальні (ціна залежно від кількості голосів):

«Вибор за нами»

 • 3 гол.= 6626 грн
 • 4 гол.= 7146 грн
 • 5 гол.= 7676 грн

«Рай или забвение»

 • 3 гол.= 3784 грн
 • 4 гол.= 4284 грн
 • 5 гол.= 4784 грн

«Спроектированое будущее»

 • 3 гол.= 6220 грн
 • 4 гол.= 6720 грн
 • 5 гол.= 7220 грн

Реклама

Для вдалого старту потрібно вкластись і у рекламу. Ми протестували рекламу з бюджетом у 33 долл, та отримали гарний результат. Ціна за один перехід на відео становила усього трохи більше 1 центу, та залучило значну аудиторію, додало більше 3т переглядів, загалом вийшло 191 репост запису у фейсбуці, а також були нові підписники у групі та на каналі. На скриншоті є момент зміни статистики після запуску реклами.

>>>Переказати кошти на рекламу<<<

Добровільні внески (станом на 28.06.2020): 900 грн
На даний момент використано: 900 грн

 

 

Заметили ошибку на сайте? Есть предложения? Воспользуйтесь формой обратной связи на странице Контакты.