Жак Фреско та Проєкт Венера українською

Підписка

Канал Жак Фреско українською існує завдяки вашій підтримці! Наше громадське об’єднання «Проєктування майбутного» зареєстроване у 2013 році і ми додали цільовий рахунок, щоб випускати професійні озвучки ваших улюблених лекцій українською, перекладати книги та інші матеріали. Тож результативність розвитку цього напряму дуже залежить від вас та вашої підтримки!

Якщо бажаєте підтримати такий проект — долучайтеся вже зараз. Навіть маленький регулярний внесок зможе дати відчутний результат з часом.

Диктори

Євген Малуха
Михайло Войчук
Юлія Шаповал

Наша ціна за 1хв перекладу+озвучення українською – 270 грн в один голос, 310 грн два голоси. Мінімальне замовлення – 60 хв, тож необхідно кожного разу мати десь 16000 грн. Якщо ви оплачуєте цілком будь який ролик – ви можете зробити вибір, який саме буде у наступному замовленні на студію, також, за бажанням, ми можемо вас вказати у титрах, як спонсора. На фінальний кошторис можуть впливати коміссії та супутні витрати.

Як оформити підписку на іншу суму?

Напишіть нам, і ми сгенеруємо вам особисту форму на довільну суму підписки.

Як відмінити підписку?

Відмінити підписку можна на сайті LiqPay (Приват), увійшовши за вашим номером телефону або QR кодом з мобільного додатку Приват24. В особистому кабінеті у Підписках треба знайти необхідний Регулярний платіж та відмінити його. Або ж напишіть нам.


Додаткові реквізити для підтримки

Revolut | PayPal

Mono Банка: 5375 4141 1622 6290
Приват Конверт: 4731 1856 1216 7129

USDT (TRC-20): TCkYv447jhfjsRKwAdkmau1qLn5g8YY8Td
BTC: 1LpMYnM3rMRdbKTKvBGZxXxVfhHqYNVycE