Жак Фреско та Проєкт Венера українською

Ми працюємо з організацією Проєкт Венера з 2011 року, та досягли значних успіхів в перекладі та просуванні ідей Жака Фреско по всьому пост-Радянському просторі. Наш російськомовний канал TheVenusProjectRUS зібрав вже понад 750т підписників, ми організовували та приймали участь у багатьох заходах в Україні, Росії, співпрацюємо зі ЗМІ, керуємо громадським рухом з підтримки та просування ідей. На каналі DesigningTheFuture виходить наш блог, але поки що лише російською.

Канал TheVenusProjectUA існує з краудфандингу (ваших внесків) — для цього в нас з 2013 року зареєстроване громадське об’єднання «Проєктування майбутного» і ми додали прозорий цільовий рахунок, щоб випускати професійні озвучки ваших улюблених лекцій українською. Тож розиток цього напряму буде залежати тільки від вас!

Якщо бажаєте підтримати такий проект — долучайтеся вже зараз. Навіть маленький регулярний внесок зможе дати відчутний результат з часом.

Ці лекції залучать нову аудиторію, зможуть бути трансльовані по українському ТВ повністю або частково, зможемо транслювати їх на фестивалях чи інших заходах, частини лекції та відео зможуть бути використані україномовними блогерами для створення тематичних відео, також контент з більшою вірогідністю буде опублікований в україномовних пабліках по соцмережам.Щомісячний внесок. Скасувати підписку можна в будь-який момент.

>>>Зробити єдиноразовий внесок<<<

Наша ціна за 1хв перекладу+озвучення українською — 58 грн в один голос, 65 грн два голоси. Мінімальне замовлення — 60 хв. Якщо ви оплачуєте цілком будь який ролик — ви можете зробити вибір який саме буде у наступному замовленні на студію, також, за бажанням, ми можемо вас вказати у титрах, як спонсора. На фінальний кошторис можуть впливати коміссії та супутні витрати.
Диктори: Євген Малуха, Юлія Шаповал

Механізм звітів будемо покращувати. Планується 1 раз у місяць вказувати сумму та публікувати сюди. За усіма питаннями, звертайтесь до особистих повідомлень у группі facebook.com/TheVenusProjectUkrainian чи за допомогою форми зворотнього звязку на нашому сайті.

Добровільні внески (загалом станом на 05.06.2021): 23121 грн
На даний момент використано: 20534 грн

Звіт скриншотами

Ціна за цикли лекцій та документальні фільми

 1. Цикл з 16 основних лекцій Жака Фреско 817хв. — 47400 грн
 2. Цикл Екскурсія з Жаком Фреско 238хв. — 13800 грн
 3. Документальні (ціна залежно від кількості голосів):

«Вибор за нами»

 • 3 гол.= 6626 грн
 • 4 гол.= 7146 грн
 • 5 гол.= 7676 грн

«Спроектированое будущее»

 • 3 гол.= 6220 грн
 • 4 гол.= 6720 грн
 • 5 гол.= 7220 грн

4. Аудіокниги:

«Все лучшее, что не купишь за деньги»
та в перспективі друкована книга

 • 1 гол. = 22156 грн

«Проектирование будущего»

 • 1 гол. = 8700 грн

 

Заметили ошибку на сайте? Есть предложения? Воспользуйтесь формой обратной связи на странице Контакты.