План

Продакшн команда

Ваша підтримка допоможе нам створити професійну робочу групу, яка випускатиме загальнодоступні матеріали: статті, книжки, відео, подкасти, інтерв’ю, документальні фільми, анімацію та проводитиме освітні курси. Усе це англійською, російською, українською мовами, а додаткові локалізації будуть розширюватися залежно від можливостей. У нас уже є досвід і розвинені канали, найбільший з яких налічує 1,5 мільйона підписників.

Очікувана зарплата фахівця складе близько $400-$500 на місяць. Ви можете взяти на себе всю або частину цієї суми, підписавшись на щомісячні внески і тим самим додавши фахівця в нашу команду. 4-7 фахівців можуть скласти ефективну, націлену на результат виробничу команду, яка зможе вийти на самоокупність протягом 1-2 років.

Це перший крок: розвинена медійна складова допоможе створити й підтримати ефективний рух по всьому світу, а також отримати більше визнання ідей і пропозицій Жака Фреско, і відкриє можливості для просування основного напряму.

Допоможіть створити професійну, націлену на результат команду:

Рух

Зрозуміла та загальнодоступна медійна база, а також повна відкритість, децентралізація та підтримка – усе це може вдихнути життя в міжнародний рух і сприяти його прискореному розвитку. Ми побачимо формування команд по всьому світу, а також організацій та окремих ініціатив, які об’єднаються для досягнення спільної мети. Завдяки цьому ми зможемо опрацювати безліч варіантів того, як ми можемо досягти нашої мети.

У нас уже є успішний досвід організації руху, який на своєму піку налічував понад 60 міст у 7 країнах. Найбільшим недоліком була відсутність штатних професіоналів для модерування та наставництва, до того ж групи потребували фінансування, щоб розпочати активнішу діяльність або організувати масштабніші заходи.

У нас є досвід організації груп по країнах і містах або окремих ініціатив, і ми із задоволенням передамо наш досвід і організуємо систему підтримки, навчання та модерування.

Ми надихатимемо команди на самодостатність і оформлення в некомерційні організації та інші об’єднання, і, окрім того, матимемо змогу використати наші контакти у венчурному капіталі для підтримки стартапів, що рухаються в потрібному напрямі заради кращого майбутнього.

Навчайтеся, знайомтеся з іншими, беріть участь у проєктах або створюйте їх, відвідуйте заходи:

Робочий хаб

Щойно в команді набереться 10-15 професіоналів, ми розпочнемо розробку Робочого хаба, який може стати як демонстраційним туристичним центром, так і домівкою та офісом для команди.

Ми будемо взаємодіяти з місцевою владою, розраховуючи на допомогу і гранти для реалізації цього проєкту, оскільки він матиме позитивний вплив на туризм, розвиток району і забезпечить роботою місцевих жителів. Це може бути одна з багатьох країн, але це буде розвинене і легкодоступне місце. Один із варіантів – викупити порожній готель або отримати його від уряду з величезною знижкою. Інший варіант – побудувати футуристичні концептуальні будівлі.

До російсько-української війни ми вже почали реалізовувати цей крок, перевівши 3 співробітників у Туреччину – на той момент у нас був бюджет у 3-5 тисяч доларів на місяць, який ми майже повністю втратили через війну.

Смарт-міста

У 2014-2017 роках ми вели перемовини про будівництво міста, керуючись пропозиціями Жака Фреско, коли він був ще живий. Потенційні інвестори вже хотіли побудувати смарт-місто, крім того, вони надихнулися ідеями Жака і двічі літали до Вінуса. Ці інвестори – представники світу венчурного капіталу, IT-стартапів, а також ціла команда, що має помітний вплив на європейській діловій та політичній арені. Ми підтримуємо з ними зв’язок, і нещодавно у нас була зустріч у Лондоні, де ми обговорювали плани в колі 10 осіб, включно з журналістом Forbes.

Нещодавно вони організували клуб з обміну досвідом у сфері смарт-міст і вже провели конференції в Європі та США з учасниками з уже збудованих і планованих смарт-міст, у яких взяли участь голови таких міст, як Лондон і Нью-Йорк. Подробиці ви дізнаєтеся найближчим часом, коли ми узгодимо з ними план.

Ми працюватимемо паралельно в цьому напрямі, щоб вплинути на бачення і саму концепцію еволюції розумних міст, стати її частиною і отримати готові проєкти.

Збереження репутації ідей Жака Фреско та оригінальних пропозицій Проєкту Венера, а також розвиток продакшн команди та руху дуже допоможуть.

Що далі?

Пройшовши цей шлях, ми вже зробимо не мало для втілення цілей. Це буде новим етапом у розвитку та можливостях: ми отримаємо професійну, авторитетну, самодостатню міжнародну організацію, розвинутий та чисельний рух, а також можливість планувати, брати участь та реалізовувати ще більш амбітні проєкти, що принесуть користь усьому людству, наближаючи нас до високотехнологічного пост-дефіцитного світу, що був описаний Жаком Фреско.

Якщо до цього часу ми не доб’ємося організації спеціалізованого дослідницького центру з гарним фінансуванням, можливостями, і тестового майданчика під міста нового типу – то саме цим і займемося, не забуваючи про подальшу популяризацію пропозицій і навчання людей.

Скільки часу це займе? – Залежить від зусиль і об’єднаних можливостей кожного з нас.