Хочу допомогти — що робити?

Покрокова загальна інструкція/чек-лист:

1.

Вивчайте матеріали Жака Фреско: фільми, лекції (особливо цикл з 16 годинних лекцій), та детально його книги, та рекомендовані книги. Обговорюйте це з іншими наживо, в коментарях під відео, у соцмережах. Ставайте частиною нашої дружньої спільноти. Також можете організовувати зустрічі-обговорення на Discord сервері, ми вам допоможемо: discord.com/invite/Wyd9VxnCA5

Канали на YouTube з фільмами, лекціями, аудіокнигами:
youtube.com/@JacqueFrescoUA
youtube.com/@JacqueFrescoRU

2.

Розповсюджуйте далі. Розповідайте іншим: наприклад, зацікавте їх самостійно подивитись фільм/лекцію, а потім обговоріть, підкажіть що робити, де що знайти. Популяризуйте напрям, ідеї, давайте посилання на канали, на нас, на сайт, де зараз будемо розбудовувати необхідні розділи:
designing-the-future.org

Подумайте, як особисто ви, на своєму місці і з вашими можливостями, зможете популяризувати напрямок: можливо, провести тематичний урок, показати фільм, написати дипломну роботу або статтю, зняти відео, організувати онлайн-акцію, розповісти про нас місцевим ЗМІ тощо. Розкажіть нам про свої досягнення.

Періодично заходьте на сайт, читайте новини, статті, різні додаткові розділи, дивіться подкасти, приймайте участь в акціях, краудфандінгах.

3.

Підтримуйте, навіть невеликим регулярним внеском – так ви будете відчувати більшу приналежність до нашої спільної справи, більше цікавитиметесь положенням справ, і будете бачити результати внесків майже одразу. Є окремий цільовий рахунок на переклади/озвучку українською. А ще додамо вас до спонсорського чату, де більше інформації, звітів та контексту того, що відбувається – а ми зможемо найняти постійних людей до команди й робити набагато більше справ, загальнодоступних нових матеріалів, книг, ефективніше організовувати волонтерський рух.

Підтримати: designing-the-future.org/vash-vnesok

4.

Додавайтесь до волонтерської пісочниці, допомагайте нам з поточними задачами, чи пропонуйте свої, за які готові взятись: так ми можемо помітити тих, хто справді працює, а не тільки бажає приємно провести час.

Українською: t.me/DTFactivismUA
Або російською: t.me/DTFactivists

5.

Заповніть анкету, розкажіть про себе, свої вміння та можливості, та залиште контакти для майбутніх місцевих заходів: forms.gle/UW19dM9CU39XzCS77

6.

Якщо знаєте чим саме можете допомогти, які надати можливості, ресурси чи контакти, щось корисне підказати – пишіть мені особисто (Є.Слюзко): sluzko.com або по формі зворотного зв’язку на сайті.

Дякуємо вам!

Це громадський рух та організація, і все, що ви бачите – зробили такі ж люди, як ви, на власному ентузіазмі і з мінімумом ресурсів, об’єднуючись заради спільної мети. Ми відкриті, не маємо секретів, даємо звіти та працюємо професійно на результат, підтримуючи добре ім’я, спільноту та цю справу вже як 13 років.

Додаткові акції:

Краудфандинг “Новий початок”

Ваша підтримка дозволить розбудувати більш ефективну команду, націлену на результат, випуск загальнодоступних матеріалів, розвиток руху – і все це навіть з невеликим бюджетом.

Розкажіть свою історію

Як Жак Фреско та його ідеї вплинули на ваше життя?