Ваша підтримка дуже важлива

Усі зібрані кошти йдуть у рахунок краудфандингу:
Наш квиток у справжню гру: смарт-міста та відрядження до Нью-Йорка!

USD / GBP / EUR

USD / GBP / EUR

Revolut / Apple Pay — перерахувати з будь-якої картки по світу
PayPal — внесок і підписка
Buy me a coffee — внесок і підписка

UAH

UAH

Mono Банка / 5375 4141 1622 6290
Приват Конверт / 4731 1856 1216 7129

Криптовалюта

Криптовалюта

USDT (TRC-20): TCkYv447jhfjsRKwAdkmau1qLn5g8YY8Td
BTC: 1LpMYnM3rMRdbKTKvBGZxXxVfhHqYNVycE

Цільовий рахунок на переклади та озвучку українською

Так як ми залучаємо топові студії та дикторів – це виходить доволі дорого. Якщо бажаєте підтримати саме цей напрям – є цільовий рахунок.

Більш детально про це читайте тут.

Підписка

Який план?

Ваша підтримка допоможе нам створити професійну робочу групу, яка випускатиме загальнодоступні матеріали: статті, книжки, відео, подкасти, інтерв’ю, документальні фільми, анімацію та проводитиме освітні курси. Усе це англійською, російською, українською мовами, а додаткові локалізації будуть розширюватися залежно від можливостей.

Зрозуміла та загальнодоступна медійна база, а також повна відкритість, децентралізація та підтримка – усе це може вдихнути життя в міжнародний рух і сприяти його прискореному розвитку. Ми побачимо формування команд по всьому світу, а також організацій та окремих ініціатив, які об’єднаються для досягнення спільної мети.

Щойно в команді набереться 10-15 професіоналів, ми розпочнемо розробку Робочого хаба, який може стати як демонстраційним туристичним центром, так і домівкою та офісом для команди.

Ми працюватимемо паралельно в цьому напрямі, щоб вплинути на бачення і саму концепцію еволюції сарт-міст, стати її частиною і отримати готові проєкти.

Більш детально читайте у розділі “План”

Чат для спонсорів та ексклюзивні матеріали

Ставши спонсором каналу або організації “Проєктування Майбутнього”, ви надасте підтримку, необхідну для нашого подальшого розвитку – ви зможете потрапити до спеціального чату для спонсорів (як потрапити до чату?), де публікуються та обговорюються новини й матеріали, що не йдуть на широку аудиторію, ви зможете поспілкуватися з нами безпосередньо, взяти безпосередню участь у закритих стрімах.