Ваша підтримка є дуже важливою

Вам подобається наш контент і ви б хотіли бачити більше? Ви підтримуєте ідеї Жака Фреско та оригінального Проєкту Венера, і хотіли б бачити подальший розвиток у бік реалізації, тоді як організація “Проєкт Венера” вже відмовилася йти цим шляхом?

Допоможіть нашій команді продовжити справу, і робити набагато більше! Основними труднощами, крім кардинальної зміни курсу організації “Проєкт Венера”, в останні кілька років стало зменшення надходжень до нашого бюджету. Якщо раніше нас витягала стандартна монетизація на ютубі (ми не робимо інтеграції і платні вставки), то зараз основне джерело фонду – це ваші внески.

Нам потрібно оплачувати роботу студій, приділяти цьому час і вести одразу безліч напрямків через нестачу найнятих людей, і навіть більше, якщо так піде далі – ми вже не зможемо займатися цим, як основною нашою зайнятістю. Але нам потрібно не звільняти людей – а розширювати штат співробітників, щоб встигати робити більше.

Якщо кожен, хто небайдужий, може відмовитися від зайвої “кави”, і перераховувати 2-5 дол. на місяць – це дасть нам змогу рухатися далі. Якщо у вас більше можливостей – цей період, схоже, визначить подальшу долю напряму. Ми робимо все, що можемо, але цього недостатньо. Потрібна ваша допомога, і сьогодні, як ніколи.

Дякуємо всім, хто нас уже підтримує. Приєднуйтесь!

Зробіть ваш внесок: designing-the-future.org/vash-vnesok
Або цільовий рахунок на переклади та озвучку українською: designing-the-future.org/tvp-ukrainian

You might also like