Нова неприбуткова організація для фільму Жака Фреско та міста у віртуальній реальності

Неприбуткова організація “Вибір за нами” ставить перед собою амбітну мету – зняти повнометражний науково-фантастичний фільм про перехід людства до ресурсо-орієнтованої економіки, описаної Жаком Фреско.

Фільм

Фільм розповість про те, як вийти із ситуації, що склалася у світі, і до чого може прийти людство, якщо буде працювати разом. У ньому буде показано ланцюг конструктивних рішень, які в найближчому майбутньому дадуть нам змогу досягти і перевершити Цілі сталого розвитку ООН. Ці процеси будуть корисні всім – і впливовим силам, і простим людям.

Віртуальна модель першого міста

Щоб продемонструвати рівень життя в ресурсоорієнтованій економіці, ми плануємо створити віртуальну BIM-модель першого міста, а потім і всього світу загалом. BIM (Building Information Model) – це інформаційна модель будівельного об’єкта.

Для розробки міста ми плануємо запросити досвідчених інженерів, дизайнерів, ландшафтних дизайнерів, архітекторів, будівельників, виробників різних будівельних матеріалів, а також розробників комп’ютерних відеоігор. Щоб кожен охочий міг відвідати місто через Інтернет і детально ознайомитися з його функціоналом. Дізнатися, який вигляд матимуть його житло, дитячі садочки, школи, як працюватиме автономна транспортна система, як очищуватиметься вода, вироблятиметься електрика, де вирощуватимуть екологічно чисті продукти, перероблятимуть сміття та як усю цю красу утримуватимуть у чистоті, і багато іншого.

Інтерактивна віртуальна модель міста не тільки продемонструє комфорт, технологічність і функціональність, а й дасть змогу розрахувати необхідні ресурси для будівництва та логістики.

Знаючи кількість необхідних матеріалів і ресурсів, можна спрогнозувати витрати. Знаючи вартість, можна домогтися фінансування. Маючи інформацію про доступні ресурси, можна розрахувати, де і скільки таких міст можна побудувати. Це дасть змогу поступово забезпечити комфортним житлом усіх без винятку.

Докладніше

Це проєкт одного з наших давніх членів команди та успішного підприємця з України – Анатолія Карпова.

  • Сайт планується перекласти найпопулярнішими мовами;
  • У найближчих планах – отримати гранти Google Ad Grants на рекламу проєкту;
  • Наразі тривають переговори з українським продюсером і режисером.

Ми будемо вдячні за вашу підтримку та відгуки про зміст сайту і нового проєкту: thechoiceisours.org

Зв’язок з Анатолієм Карповим:

You might also like