Жак Фреско та Проєкт Венера українською в Україні

Спільнота та реалізація ідей в Україні | Підтримати | Спонсорський чат | Додатково

Жак Фреско та Проект Венера українською, цитата "Якщо ви нічого не зробити, я запевняю вас, нічого й не станеться."
YouTube канал Жак Фреско українською вже має 45 000 підписників!

Жак Фреско та Проєкт Венера (оригінальний) тепер й українською, в Україні, соцмережі:

З вашою поміччю, виходять лекції, фільми й навіть аудіо-книги! Попереду ще багато чого треба перекласти й озвучити, включно з книгами Жака та основними книгами зі списку рекомендованої літератури, а також розвернути діяльність зі створення своїх матеріалів, курсів.

Спільнота, рух та реалізація ідей Жака Фреско в Україні

Але ми ще працюємо й над самою реалізацією пропозицій Жака Фреско: організовуємо спільноти однодумців, рух – що створює запит у суспільстві на ці зміни; а також нещодавно отримали партнерство в реалізації смарт-міста та тестового майданчика для еволюції смарт міст. Ми бачимо, як можна вплинути й направити розвиток галузі в цілісні автоматизовані системи, про які говорив Жак Фреско, й організатори проєкту наші однодумці: вони починали з перемовин з, тоді ще живим, Жаком Фреско щодо будівництва тестового міста в Україні! Й, не зважаючи на війну, тепер цей проєкт пішов у реалізацію, користуючись зацікавленістю IT сектора, венчурного капіталу та фондів з підтримки та відновлення України. Про це детальніше тут, проєкт “Місія на Землі”.

Все тільки розпочинається – долучайтесь!

Підписка

... якщо потрібні додаткові методи оплати.

Канал Жак Фреско українською існує завдяки вашій підтримці! Наше громадське об’єднання «Проєктування Майбутнього» зареєстроване у 2013 році і ми додали цільовий рахунок, щоб випускати професійні озвучки ваших улюблених лекцій українською, перекладати книги та інші матеріали. Тож результативність розвитку цього напряму дуже залежить від вас та вашої підтримки!

Навіть маленький регулярний внесок зможе дати відчутний результат з часом.

Як оформити підписку на іншу суму?

Напишіть нам, і ми сгенеруємо вам особисту форму на довільну суму підписки.

Як відмінити підписку?

Відмінити підписку можна на сайті LiqPay (Приват), увійшовши за вашим номером телефону або QR кодом з мобільного додатку Приват24. В особистому кабінеті у Підписках треба знайти необхідний Регулярний платіж та відмінити його. Або ж напишіть нам.

Диктори

Євген Малуха
Михайло Войчук
Юлія Шаповал

Якщо ви оплачуєте цілком будь який ролик – ви можете зробити вибір, який саме буде у наступному замовленні на студію, також, за бажанням, ми можемо вас вказати у титрах, як головного спонсора. Всі, хто оформив спонсорство на каналі Жак Фреско українською – відображаються у титрах.

Окремі стріми, звітність, спільнота однодумців

Підписавшись на щомісячні внески, або зробивши внесок, навіть від 500 грн – ви можете долучитись до чату спонсорів у Telegram, нашої спільноти однодумів, де ви дізнаєтесь про те, що поки не йде на публіку, якісь цікаві моменти, отримаєте звіти, відповіді на питання, ексклюзивні статті та відео, а також окремі стріми з можливістю поспілкуватись всім нам голосом.

Щоб потрапити до чату – пишіть Євгену, або за контактами на сайті.

Додаткові майданчики для спілкування


Додаткові реквізити для підтримки

Revolut | PayPal

Mono Банка / 4441 1111 4402 2708
Приват Конверт / 4731 1856 1216 7129

USDT (TRC-20): TCkYv447jhfjsRKwAdkmau1qLn5g8YY8Td
BTC: 1LpMYnM3rMRdbKTKvBGZxXxVfhHqYNVycE