Проєктування Майбутнього

Проєктування Майбутнього

Вже зібрано
100%
Над-мета (обладнання)
100%

Наш квиток у справжню гру: смарт-міста та відрядження до Нью-Йорка!

Нас запросили на закритий (майже ексклюзивний, до 150 учасників) захід OXYGEN Summit, а також на велике публічне експо у сфері смарт-міст Smart City Expo USA!

Дуже знаковий, і навіть історичний захід, на якому лідери великих міст, представники громадськості та бізнесу обговорюють перспективи і підпишуть угоду про співпрацю, виділяючи майданчики і ресурси для об’єднання безлічі IT компаній, стартапів, дослідницьких центрів і некомерційних організацій заради однієї великої мети – розвиток індустрії смарт-міст!

Вже скоро: 20-21 травня OXYGEN Summit, 22-23 травня Smart City Expo USA, у Нью-Йорку.

Що це дасть?

Це наша перепустка у велику гру, знайомство з партнерами, введення вас у курс всієї цієї історії, починаючи від переговорів про будівництво смарт-міста за участю, тоді ще живого, Жака Фреско; і цієї ініціативи, що з’явилася, зокрема, завдяки нашій з вами роботі!

Ви побачите, що світ рухається у вірному напрямку: є ті, хто готовий підхопити естафету. І ми зможемо взяти в цьому участь, зробивши помітний вплив на всю сферу розвитку смарт-міст, що дасть, нарешті, можливості для професійного зростання організації та реалізації нашого основного плану: еволюційного переходу людства до нового соціального устрою і пост-дефіцитного високотехнологічного світу, описаного раніше Жаком Фреско.

Перший саміт OXYGEN у Ліверпулі, Велика Британія (липень, 2023)

Ми проведемо безліч стрімів, знімемо відео/інтерв’ю, напишемо статті, де ви дізнаєтеся про всі надихаючі подробиці. У всій цій історії ви опинитеся в першому ряду, безпосереднім учасником подій.

Краудфандинг на цю можливість

Якщо у вас є можливість підтримати нас, покривши навіть невелику частину витрат – зараз саме час!
Бюджет ВСІЄЇ поїздки: 2000 дол

Над-мета

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo: 670 дол
Познімати якісно, на льоту, зловити безліч випадкових моментів і вставок у відео, не відволікаючись на обладнання і водночас наводячи мости, спілкуючись з учасниками – можна тільки так.

USD / GBP / EUR

USD / GBP / EUR

Revolut / Apple Pay — перерахувати з будь-якої картки по світу
PayPal — внесок і підписка
Buy me a coffee — внесок і підписка

UAH

UAH

Mono Банка / 5375 4141 1622 6290
Приват Конверт / 4731 1856 1216 7129

Криптовалюта

Криптовалюта

USDT (TRC-20): TCkYv447jhfjsRKwAdkmau1qLn5g8YY8Td
BTC: 1LpMYnM3rMRdbKTKvBGZxXxVfhHqYNVycE